Salvia - zdravá výživa

zdravá výživa a zdravý životní styl

Joalis detoxikace

 • Joalis detoxikace
  Joalis detoxikace
 • Trpíté bolestmi?
 • Máte psychické problémy?
 • Je Vám na obtíž alergie a respirační onemocnění?
 • Zajímá vás účinná prevence?
 • Chcete účelně řešit své zdravotní problémy?

Pak využíjte jedinečných detoxikačních preparátů Joalis

V našem obchodě jsme ochotni Vám poradit, jak na Vaši nemoc pomocí tzv. Detoxikace MUDr. Josefa Jonáše.

Filozofie detoxikace-

spočívá v tom, že pokud člověk dodržuje denně vnější hygienu, mytí, čištění zubů a pod. přichází myšlenka, že by mělo být logické, čistit tělo denně i zevnitř, vždyť denně přijímáme do těla s jídlem a dýcháním množství toxinů, které tělo ne vždy dokáže spolehlivě odstranit. Proto je třeba mu v tom detoxikací pomáhat a to pravidelně, ne pouze při jarních kůrách či po vánocích. A ktomu nám slouží celá řada detoxikačních postupů, z nichž vám mohu některé nabídnout a které sám používám a mám vyzkoušené. Při jakýchkoli nejanostech se ma mně můžete obrátit v poradně, přímo na můj mail: salvia-jr@email.cz, nebo  se objednat na osobní konzultaci. Pouze čisté tělo může být zdravé.

Hodně úspěchů při očistách přeje Rössler Josef.

 

Joalis jsou preparáty pro detoxikaci těla i duše.

Pomocí jednoduchého přístroje a vzorků Vás bezbolestným způsobem změříme. Tímto poměrně rychlým způsobem zjistíme ve kterých orgánech a tkáních se vyskytuje možný výskyt zánětlivých ložisek, které ve většině případů způsobují zdravotní problémy a chronické nemoci.

Zánětlivé ložisko ( mikroorganismy) se obalí hlenem, což pro ně znamená účinnou obranu před imunitním systémem, který je již často vyčerpán nemocí a nemá šanci se bránit.

Nyní právě přichází na řadu ucelený systém Joalis - detoxikační kapky s obsaženou informací, které znovu nastartují energii pro imunitní systém, posílí jej a tělo se začne zbavovat škodlivých usazenin a infekčních ložisek, které si střádáme už od narození.

Proto, aby mohla být detoxikace Joalis účinná je třeba zvolit jednoznačně produkt, který bude odpovídat umístěním zánětlivých ložisek. K tomu slouží přístroj Salvia, do kterého se vkládají testovací vzorky s informacemi a porovnávají se se skutečným stavem v organismu.

Nyní je novinkou Joalis Bioharmoni, což je detoxikace nejčastějších zdravotních problémů, najdete na stránce Joalis bioharmoni v sekci Joalis.

 

 • Stránky: 1 2 3 4 Další »
 • Joalis ATB

  Joalis detoxikace » Organické a anorganické toxiny

  Cena:363.00
 • ATB

  Joalis detoxikace » Imunita|Joalis detoxikace » Střevo

  Detoikační kapky na odstranění rezidui antibiotik, která se do lidsdkého organismu dostávají potravou nebo ve formě léků.

  Cena:363.00
 • Analerg na alergie

  Joalis detoxikace » Alergie

  Komplex s obsahem rostlinných výtažků příznivě působí při alergických potížích.

  Cena:363.00
 • Antimetal na těžké kovy

  Joalis detoxikace » Organické a anorganické toxiny

  Komplex s obsahem rostlinných výluhů, který příznivě působí na očistu organizmu a pomáhá zbavit organizmus nežádoucích škodlivin, zejména těžkých kovů. Jde o komplexní preparát zahrnující vliv na všechny známé toxické kovy. Kovy v lidském organizmu mohou poškozovat funkci jakékoli tkáně.

  Cena:363.00
 • Antivex 50ml

  Joalis detoxikace » Antimikrobiální preparáty

  Komplex s obsahem rostlinných výluhů, který je využíván ke stimulaci obranyschopnosti organizmu při řešení virových infekcí. Virové infekce moho přecházet do chronického stadia nebo mohou vytvářet infekční ložiska. V obou případech poškozují funkci různých tkání podle afinity viru. Preparát stimuluje funkci imunitního systému.

  Cena:363.00
 • Anxinex

  Joalis detoxikace » Psychika

  Emocionální preparát, který přispívá k udržení normálnímu stavu úzkosti. Je nutné kombinovat s preparátem Joalis Streson. Má výrazný vliv na odbourání tohoto nepříjemného stavu.

  Cena:363.00
 • ArtiDren 50ml

  Joalis detoxikace » Kosti a pohybový aparát

  Komplex s obsahem rostlinných výluhů, který se využívá k odstranění infekčních ložisek z kloubů končetin a meziobratlových kloubů. Infekční ložiska v kloubech a páteři mohou vést k zánětům a následným bolestem pohybového systému.

  Cena:373.00
 • Bambiharmoni 1

  Joalis detoxikace » Bambiharmoni pro děti

  Alergická reakce je nepřiměřená odpověď organizmu na nejrůznější podněty. Tyto přehnané reakce mohou postihnout kterýkoli orgán i organizmus jako celek. Do preparátu bambiharmoni 1 byly vloženy informace, které pomáhají očistit centrální nervový systém a odstranit cizorodé bílkoviny i blokované emoční zátěže. Těmito kroky můžeme zmírnit projevy alergie a zároveň připravit prostor k působení dalších preparátů.

  Cena:387.00
 • Bambiharmoni 2

  Joalis detoxikace » Bambiharmoni pro děti

  Drtivá většina zdravotních problémů dětí vychází z opakovaných infekcí dýchacího systému. Tyto infekce mohou být způsobené usazenými ložisky a jinými toxiny, důležitou roli zde hrají též hlenotvorné potraviny (mléko,mléčné výrobky). K očistě respiračního systému lze využít preparát bambiharmonie 2. Preparát pomáhá obnovovat správné funkce dýchacího ústrojí také v případě chronických onemocnění.

  Cena:387.00
 • Bambiharmoni 3

  Joalis detoxikace » Bambiharmoni pro děti

  Citlivá dětská pokožka často reaguje na negativní vnější vlivy či nepříznivý vnitřní stav organizmu vznikem ekzémů, pupínků, zánětů nebo opruzenin. Třetí preparát z řady bambiharmoni je zaměřen na očistu kůže a orgánů, které s kůží souvisejí (např. tlusté střevo). Pozitivně ovlivňuje funkce kůže a podporuje její očistu.

  Cena:387.00
 • Bambiharmoni 4

  Joalis detoxikace » Bambiharmoni pro děti

  Zažívací poruchy u dětí bývají způsobeny nejčastěji intolerancí lepku nebo součástí mléka (např.kaseinu). Na optimalizaci metabolismu (mj.potravin obsahujících tyto metabolity) je zaměřen preparát bambiharmoni 4. Preparát kromě toho také podporuje vstřebávání vitamínů a minerálů, což má příznivý vliv na celkovou kondici organizmu.

  Cena:387.00
 • Bambiharmoni 5 pro imunitu

  Joalis detoxikace » Bambiharmoni pro děti

  Poslední preparát z řady bambiharmoni se zabývá imunitním systémem, jehož poruchy (vyskytující se v masovém měřítku) se u dětí projevují častými infekcemi, angínami, chřipkami a celkově malou odolností organizmu. Tento preparát pomáhá také odtraňovat tzv. psychické toxiny, které mohou blokovat přirozené funkce organizmu.

  Cena:387.00
 • Candid

  Joalis detoxikace » Antimikrobiální preparáty

  Komplex příznivě ovlivňuje imunitu a posiluje ji proti přítomnosti plísní, dále pak se používá např. při candiózách.

  Cena:363.00
 • Chlamydi 50ml

  Joalis detoxikace » Antimikrobiální preparáty

  Stimuluje imunitní systém proti chronickým chlamydiovým infekcím. Chlamydie mohou v lidském organizmu působit jako chronické infekce nebo mohou vytvářer infekční ložiska. Problémy působí především v močovém a pohlavním ústrojí, v očích, v kloubním systému a dýchacích cestách. Preparátem je stimulován imunitní systém při řešení těchto chronických infekcí.

  Cena:363.00
 • Colon 50ml

  Joalis detoxikace » Střevo

  Komplex příznivě ovlivňuje funkce tlustého střeva.

  Cena:363.00
 • Conectid

  Joalis detoxikace

  Conectid je preparát odstraňující mikrobiální ložiska z vaziva. Právě vazivo má rozhodující vliv na řadu nemocí. Většina kloubních chorob, problémy se štítnou žlázou, žilami, chronický ekzém a mnohé další potíže souvisejí s vazivem, které je nejhojnější typ lidské tkáně. Ideální užívání je s peparátem LiverDren, protože játra jsou orgánem, který vazivo ovládá.

  Cena:373.00
 • Conectid

  Joalis detoxikace » Kosti a pohybový aparát

  Doplněk stravy, kapky s rostlinnými výluhy. Bylinný přípravek, který přispívá k normální funkci vaziva. Věděli jste, že vazivo patří mezi pojivové tkáně a můžeme jej nalézt prakticky ve všech orgánech? Toxiny se proto mohou usadit kdekoli v těle a působit rozličné problémy. Vazivo se v čínské medicíně pojí s játry, proto je důležité současně s péčí o vazivo dbát také o dobrý stav jater.

  Cena:373.00
 • CorDren 50ml

  Joalis detoxikace » Srdce a oběhový systém

  Komplex s obsahem rostlinných výluhů, který se využívá k odstranění infekčních ložisek ze srdečních struktur.

  Cena:373.00
 • Cortex

  Joalis detoxikace » Mozek a periferní nervy

  Doplněk stravy, kapky s rostlinnými výluhy. Bylinný přípravek přispívající k normálnímu stavu mozkového kmene. V mozkovém kmeni se nacházejí centra ovládající vegetativní a vitální funkce. Toxická zatížení v této oblasti jsou velice častá a mohou mít za následek mnoho rozličných a zdánlivě spolu nikterak nesouvisejících obtíží.

  Cena:373.00
 • CraniDren

  Joalis detoxikace » Kosti a pohybový aparát

  Doplněk stravy, kapky s rostlinnými výluhy. Bylinný přípravek s obsahem rostlinných výluhů, který pečuje o normální stav kostí

  Cena:373.00
 • Stránky: 1 2 3 4 Další »