Salvia - zdravá výživa

zdravá výživa a zdravý životní styl

Koloidní stříbro

Příklad použití koloidního stříbra:

akne-borelioza-candidosa-chřipka-gastritida-meningitida -vředová choroba trávícího ústrojí-zánět dutin-lupenka-hyperplazie prostaty-nespecif. choroby zažívacího traktu-choroby krve-opar prostý i pásový-svrab-revmatismus-sepse-zánět pohrudnice-zánět potních žláz-zánět žlučníku-zánět dýchacích cest-absces-slezinná sněť-artróza-popáleniny-cystitida-plísňová onemocnění zažívacího traktu-kapavka dermatitida-infekční průjem-zánět středního ucha-rakovina kůže-černý kašel-diabetes-ekzémy-furunkulóza-infekční anémie-neurastenie-zánět slinivky- -lupus-tuberkulóza-zápal plic-zánět rohovky-malárie-spála-zánět víček- -lymfangitida-impetigo-kožní plísně-tyfus

Dávkování: závisí na konkrétním problému. Je možno vyplachovat všechny tělesné dutiny, rozprašovačem postřikovat postižená místa, K užívání používat skleněnou odměrku. Nepoužívat kovové nebo plastové odměrky nebo lžíce. Standardní vnitřní dávka je 30ml dvakrát denně na lačno, nebo 2hod před,či po jídle. Nechat asi minutu působit v ústech, potom spolknout. Individuální dávkování na konkrétní potíže zašleme na požádání (mail: salvia-jr zavináč email.cz)

obsažené látky:

 • Destilovaná voda - lékárenská
 • Čisté stříbro MED plus (med. čistota, tvrzené, Ag 99,99%, certifikát)
 • Koloidní stříbro 20ppm

skladování:

k dlouhodobému udržení stavu napětí, skladujte lahve nastojato, bez vlivu slunečního světla, statické elektřiny a v chladu (ne chladnička).

Zabraňte přiblížení elektromagnetickému poli (chladnička, TV, mikrovlnná trouba apod.).

uchovávejte mino dosah dětí! dodání: koloidní stříbro je zásadně připravováno čerstvé.

upozornění:

prosíme berte na vědomí, že z důvodů legislativních je možné tento produkt nabízet pouze pro technické účely.

Nepřejímáme žádnou zodpovědnost za jiné použití.

 • Stránky: 1
 • Koloidní stříbro 400ml

  Koloidní stříbro

  Účinný prostředek pomáhající při léčbě nemocí vyvolaných bakteriálními infekcemi, virových onemocnění, mykóz a též jako antiseptický prostředek. Stříbro je stopovým prvkem, nezbytným pro správné fungování lidského organismu. Působení stříbra má profylaktickou neboli ochrannou povahu a pomáhá posilovat imunitní systém. S mírou stárnutí organismu dochází ke zhoršení schopnosti asimilovat stříbro, což vede k jeho nedostatku a k postihu imunitního systému. Existuje jasná spojitost mezi nízkou hladinou stříbra a náchylností k různým druhům chorob. Vyčerpáním zemědělských půd aj. strava už prakticky neobsahuje stříbro charakteru stopového prvku. Jestliže se v organismu vyskytne nedostatek stříbra, následuje poškození imunitního systému.

  Cena:250.00
 • Stránky: 1