Salvia - zdravá výživa

zdravá výživa a zdravý životní styl

Obchodní podmínky

 

 

A. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

1. Veškeré objednávky, podané prostřednictvím internetového obchodu Salvia zdravá výživa, jsou závazné. Podáním objednávky (vyplněním a odesláním objednávkového formuláře, příp. telefonicky či e-mailem) kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami a že s nimi souhlasí.

2. Odeslání objednávky je návrhem kupní smlouvy. Kupní smlouva vzniká v okamžiku vzájemného potvrzení objednávky mezi kupujícím a prodávajícím (telefonicky či e-mailem).


3. Podmínkou platnosti elektronické objednávky je vyplnění veškerých formulářem předepsaných údajů a náležitostí.


4. Ceny zboží jsou vyznačeny u jednotlivých položek zboží. Před odesláním objednávky bude celková cena dodávky vypočtena a zákazník odsouhlasí konečnou cenu zboží s cenou za dopravu.


5. Místem dodání zboží je adresa, uvedená kupujícím v objednávkovém formuláři.


6. Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího, pod podmínkou zaplacení kupní ceny, jeho převzetím.


7. Vyplněním a odesláním objednávkového formuláře dává kupující prodávajícímu souhlas ke shromažďování a archivování osobních údajů o kupujícím a o jeho nákupech.


B. Zaslání zboží
1. Dodací lhůta a způsob dopravy:zboží je vyexpedováno standartně do dvou pracovních dnů.
2. Možnosti platby za zboží:
a) dobírkou - tento způsob platby zvolíte v případě, že si zboží necháte dovézt  službou a chcete zboží zaplatit až při samotném převzetí

b) přímo na účet - platba předem, v tomto případě po odeslání objednávky budete kontaktování prodejcem na váš e-mail (bude vám sděleno číslo účtu a variabilní symbol platby)


3. Převzetí zboží:
Místem dodání zboží je adresa, uvedená kupujícím v objednávkovém formuláři. Zásilka se zbožím vždy obsahuje daňový doklad.


C. Odstoupení od kupní smlouvy ze strany zákazníka
1. Kupující má právo podle odstavce 6 novely občanského zákoníku č. 367/2000 Sb. odstoupit od smlouvy do 14-ti dnů od převzetí zboží.


2. Pokud se tak zákazník rozhodne, musí nepoškozené zboží bez známek užívání nebo opotřebování v původním obalu poslat zpět v uvedené lhůtě (určující je datum odeslání).


3. Po obdržení vráceného zboží prodávající obratem zákazníkovi vrátí zpět odpovídající částku předem dohodnutým způsobem. Vrácená částka se bude rovnat rozdílu kupní ceny a nákladů, které prodejce vynaložil v souvislosti s dodáním zboží zákazníkovi (manipulační poplatek).

4. Kupující nemůže odstoupit podle odstavce 7 od kupní smlouvy:

a) na poskytování služeb, jestliže s jejich plněním bylo s jeho souhlasem započato před uplynutím lhůty 14 dnů od převzetí plnění

b) na dodávku zboží nebo služeb, jejichž cena závisí na výchylkách finančního trhu nezávisle na vůli dodavatele

c) na dodávku zboží upraveného podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu, jakož i zboží, které podléhá rychlé zkáze, opotřebení nebo zastarání

D. Odstoupení od kupní smlouvy ze strany prodávajícího, právo na změnu ceny

1. Prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku nebo její část v těchto případech:

a) zboží se již nevyrábí nebo nedodává

b) výrazným způsobem se změnila cena dodavatele zboží - v těchto případech bude kupující neprodleně kontaktován a bude s ním dohodnut další postup

2. Prodávající si vyhrazuje právo změny cen. Pokud dojde ke změně cen v době objednávky, je dodáno zboží s novou cenou. V případě, že kupující trvá na ceně uvedené v ceníku a nehodlá akceptovat jinou cenu (vyšší), prodávající má právo tuto položku vyškrtnout z objednávky.


E. Dodací podmínky a způsob platby
1. Cena dopravného je závislá na hmotnosti dodávky a ceně.
2. Zboží je vyexpedováno standardně do dvou pracovních dnů. V případě, že chybí na skladě některá položka z objednávky, bude kupující telefonicky upozorněn na delší lhůtu dodávky zboží.
3. Způsob dopravy – Česká pošta, standardní zásilka. Tento druh zásilky je doručen  do 5ti pracovních dnů.

4. Způsob a cena platby a doručení
Zásilka v ČR:

  • dobírkou: 119,- Kč
  • převodem: 79,- Kč
  • osobní převzetí: 0,- Kč
  • pro službu duchovního odblokování SRT je platba převodem nebo osobní. Jestliže spolu s touto službou nakupujete další zboží vyberte tlačítko „jiná možnost“

Zásilka za 2000,- Kč a více  je bez poplatků (platí pouze pro Českou republiku).

Zásilka do zahraničí a platba ze zahraničí:

Pouze převodem za 365,- Kč

Podle platných poštovních tarifů České pošty.
(do 2kg 210,- Kč na Slovensko)
Veškeré náklady spojené s platbou ze zahraničí platí zákazník.

Než se rozhodnete koupit si u nás zboží informujte se na náklady platby u své banky.

 

F. Reklamace

1. Kupující je povinen objednané zboží od přepravce řádně převzít, zkontrolovat neporušenost obalů, počet kusů/balení a převzetí zboží přepravci potvrdit. Jakékoliv nedostatky nebo vady zboží je povinen neprodleně oznámit prodávajícímu. Při podezření, že k poškození obalu a zjevnému znehodnocení zásilky došlo při přepravě, musí toto reklamovat přímo přepravci ihned při převzetí zásilky. V tomto případě má kupující nárok na výměnu zboží.

2. Záruka na zboží a případné nároky z vad zboží jsou upraveny příslušnými ustanoveními občanského zákoníku.

3. Pro uznání reklamace je nutné doložit reklamovaný výrobek a doklad o nákupu zboží. Jsou uznány pouze prokazatelná poškození zboží, které kupující uplatní u prodávajícího do tří dnů od převzetí. Pro účely těchto podmínek se jakékoliv další vady považují za vady vzniklé na zboží až po dodání a převzetí zboží. Za tyto vady není prodávající kupujícímu odpovědný.

4. Po dodání prodávající neručí za škody způsobené nevhodným skladováním nebo zacházením se zbožím ze strany kupujícího.

 


G. Závěrečná ustanovení
1. Tyto obchodní podmínky platí ve znění uvedeném na internetových stránkách prodávajícího, v den odeslání elektronické objednávky kupujícím.


2. Odesláním elektronické objednávky kupující přijímá veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky, též platnou cenu objednaného zboží uvedenou v katalogu internetového obchodu, nebylo-li v konkrétním případě prokazatelně dohodnuto jinak.


3. V situacích, které neupravují tyto obchodní podmínky se vztah kupujícího a prodávajícího řídí platnými právními úpravami, především Obchodním a Občanským zákoníkem.

4. Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

« zpět

Adresa:
Salvia - zdravá výživa
Josef Rössler
Tyršova 4
Jihlava
586 01
Email:
salvia-jr@email.cz
IČO: 65679831
Mobil: 736 540 857736 540 857